top of page
web arka plan.jpg

ETKİNLİK DETAYLARI

06 May Cum

|

Elit Palas Hotel

Ankara Tango Marathon

Değerli tangoseverler, Ankara Tango Marathon'a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Etkinliğimiz boyunca keyifli bir dans ortamı yaratabilmek ve unutulmaz bir Tango Marathon gerçekleştirebilmek adına katılımcı sayısını 200 ile sınırladık.

Saat ve Yer

06 May 2022 20:00 – 09 May 2022 01:30

Elit Palas Hotel, Kavaklıdere, Bestekar Cd No:26, 06680 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Değerli tangoseverler, Ankara Tango Marathon'a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Etkinliğimiz boyunca keyifli bir dans ortamı yaratabilmek ve unutulmaz bir Tango Marathon gerçekleştirebilmek adına katılımcı sayısını 200 ile sınırladık. Kadın & erkek sayılarının birbirine yakınlığı ve yeterli dans deneyimine sahip dansçıların etkinliğe kabulü, kayıt işlemleri boyunca göz önünde bulundurulacaktır. Ön kayıt formunu doldurduktan sonra, başvurunuzun değerlendirilmesini takiben, kesin kayıt işlemlerinizin tamamlanabilmesi amacıyla etkinlik ücretini transfer etmeniz gereken hesap bilgileri sizlerle paylaşılacaktır. Transfer tamamlandıktan sonra kesinleşen kaydınız ile ilgili bir e-posta alacaksınız.

Kayıt Süreci ile İlgili Önemli bilgiler Marathon Paketlerimiz  etkinliğimiz boyunca yapılacak tüm milongaları kapsamaktadır. Gece ya da gündüz milongalarında günlük giriş bileti ya da Marathon Paketi satışı yapılmayacaktır.

15 Nisan tarihine kadar indirimli fiyatlar ile kayıt olunabilecektir. İndirimli erken kayıt dönemi sonunda katılım ücretleri şu şekilde olacaktır.

Otelde Konaklayan Misafirlerimiz için;

Maraton Paketi 500 TL (15 Nisan tarihinden sonra 600 TL olacaktır) Elit Palas Hotel Single Oda Fiyatı (Gecelik, Kahvaltı Dahil) 350 TL

Elit Palas Hotel DoubleOda Fiyatı (Gecelik,Kahvaltı Dahil Tek Kişi) 240 TL

Otelde Konaklamayan Misafirlerimiz için ;

Sadece Maraton Paketi 550 TL ( 15 Nisan tarihinde sonra 650 TL olacaktır)

15 Nisan 2022 tarihinden sonra katılımınızı iptal etmeniz durumunda, ödenen ücretlerin iade edilemeyeceğiniz üzülerek hatırlatmak isteriz. Etkinliğimiz ile ilgili katılım haklarınız, Maraton ekibinin bilgisi dışında, başkasına devredilemez.  İlginize teşekkür eder, Arjantin Tango dolu, unutulmaz bir maraton geçirmenizi dileriz. Ankara Tango Marathon Ekibi

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page